Проект Дія Добра

Illustration

Час розповісти про наш спільний з ГО «Культура демократії» благодійний проєкт «Дія добра»

Цей проєкт створений для виготовлення альтернативної їжі для військових та надає нашим захисникам можливість вживати гарячі страви навіть в обмежених умовах.
Дегідрована їжа є чудовим варіантом для військових, оскільки забезпечує зручність та покращену харчову цінність порівняно з традиційними сухими пайками.
Цей тип їжі має ряд переваг: ⁃ має довгий термін зберігання та зберігає вітаміни, мінерали та інші поживні речовини; ⁃ зручність та швидкість приготування гарячої їжі; ⁃ незначна вага та об‘єм для зберігання; ⁃ можливість готувати та знаходитися в укритті під час небезпеки; ⁃ термостійкий пакет, придатний для вживання їжі.
Для приготування гарячого домашнього борщу достатньо залити гарячою водою пакет із сумішшю, почекати 7-8 хвилин - їжа готова!

Наша команда складається переважно з людей бізнесу та має досвід організації виробничих процесів, професійну команду та необхідні умови, а головне – бажання у свій спосіб прискорювати Перемогу, виробляючи для захисників дегідровану їжу!

До нас вже долучаються волонтери та підприємці, небайдужі люди, дякуючи яким ми виготовили вже понад 5000 порцій домашніх страв у вигляді дегідрованої суміші та передали їх військовим на гарячі напрямки!

Хлопці задоволені, а ми щасливі!

Made with