Проект Швидка.UA

Благодійна ініціатива фонду ПЕРЕМОГА. та Громадської організації “АСОЦІАЦІЯ 911” заснована у жовтні 2022 року.

Наша мета - надати медичну допомогу українцям на щойно звільнених територіях, де внаслідок окупації припинили роботу аптеки та заклади охорони здоров'я. 100 % населення на відповідних територіях незабезпечені ані ліками, ані засобами особистої гігієни.
Наші бригади лікарів-волонтерів у супроводі військових вирушають у деокуповані міста і села України, щоб місцеві жителі могли отримати ліки та гігієнічні засоби, а також необхідну мінімальну консультацію лікаря щодо норми тиску або інструкцій вживання ліків.
За попередні виїзди в села Миколаївської та Херсонської областей вже 1300 осіб отримали таку допомогу від команди фонду "Перемога.UА".
У найближчий час ми хочемо надати можливість жителям деокупованих територій пройти повноцінний огляд у лікарів до відновлення нормальної роботи аптек і закладів охорони здоров'я. Тому розширюємо свій проект до заснування мобільних амбулаторних центри. У наступних постах ми будемо розкривати деталі та надавати інформацію щодо нового напрямку проекту. Запрошуємо Вас стати нашим партнером та додати свою частинку допомоги тим, хто невiдкладно її потребує.

Долучитися до проекту «Швидка.UА» можна, як разовими спонсорськими донатами, так і на постійній партнерській основу.

#ua_peremoga

Made with